Az eset után a sérülteket kórházba szállították.
Három látogató is megsérült a világ legnagyobb állandó Titanic múzeumában, az amerikai Tennessee államban, miután rájuk dőlt a kiállítás egyik legnagyobb darabja, egy jéghegyfal – jelentette a helyi sajtó. A Pigeon Forge városában található múzeumot az eset után bezárták.


A kétemeletes, a Titanicot formázó múzeumban több mint négyszáz kiállítási tárgyat lehet megtekinteni, és igyekeznek olyan élményt teremteni, mintha a látogatók a hajó utasai lennének. A reklámszövegük szerint „megérinthetnek egy igazi jéghegyet”, és azt is megtudhatják, hogy milyen érzés a mínusz 2 Celsius-fokos víz.
A balesetet szenvedett látogatókról egyelőre nincs információ, mennyire súlyosok a sérüléseik, de annyi biztos, a jéghegyfalat újra kell építeni.
Azt tudtátok, hogy a Hévízi-tó unikumnak számít? Ismét látogatható a Balaton ikonikus kilátója is? Érdemes errefelé is túrázni!
Vissza a többi friss hírhez – kattints IDE!
(Fotók: wikipedia, múzeum FB oldala)